PISINGER JAN

PISINGER JAN, kandidát č. 4 OPZ 2022


Vážení spoluobčané,

ve Zlivi bydlím od narození. Je to město, ve kterém jsem vyrostl a mám to tady rád. Oceňuji zejména dosah přírody, rybníků a lesů. Od roku 2000 do června 2015 jsem ve městě pracoval na pobočce pošty jako vedoucí. Následně mi byla nabídnuta pracovní pozice mimo území našeho města.

V komunálních politice se pohybuji již od roku 2006, kdy jsem byl poprvé zvolen do Zastupitelstva města Zlivi. Začal jsem se seznamovat s fungováním města a sbírat zkušenosti.

V letech 2006 – 2014 jsem působil na pozici radního města. V současném zastupitelstvu vykonávám funkci předsedy kontrolního výboru.

Ve volbách v roce 2010 se v zastupitelstvu poprvé objevili Občané pro Zliv, vedení Ing. Janem Koudelkou, kterého jsem v roce 2010 podpořil na funkci starosty města. Jsem přesvědčen, že to bylo nejlepší řešení, podařilo se zlepšit a rozhýbat fungování města.

V letošním roce mne oslovilo OPZ s nabídkou nominace na kandidátní listinu. Nabídku OPZ jsem rád přijal. Jsem přesvědčen, že se podařilo sestavit volební program, který řeší podstatné problémy našeho města.

Osobně vidím prostor ve zlepšení v těchto oblastech:

  • bydlení, výstavba nového bytového domu,
  • vzhled města, oživení náměstí květinami,
  • doprava, vybudování autobusové zastávky v Bezdrevské ulice na Vartě,
  • parkování aut,
  • oprava pozemních komunikací ve vlastnictví města,
  • zpracování koncepce pro fungování kulturního domu,

Funkci zastupitele města vnímám jako důležitý servis pro občany. Budu rád, pokud podpoříte kandidátku Občanů pro Zliv a dáte hlas i mé osobě.

Děkuji za Váš hlas a důvěru.

Jan Pisinger

kandidát do Zastupitelstva města Zliv

Comments are closed.