ZŠ Zliv – zlepšení podmínek pro technické a přírodovědné vzdělávání

ZŠ Zliv – zlepšení podmínek pro technické a přírodovědné vzdělávání

… město Zliv získalo na základě projektové žádosti, na jejíž přípravě se výrazně podílela RNDr. Yveta Smíšková a a Ing. Jan Koudelka, dotaci na zlepšení podmínek pro technické a přírodovědné vzdělávání.

Jedná se o program zaměřený na rozvoj infrastruktury základního, středního a vyššího odborného školství. Celková hodnota projektu dosahuje hodnoty téměř 3 miliony korun. V rámci projektu se žáci naší školy mohou těšit např. na zcela nové prostory dílen, kdy na každém pracovišti naleznou kompletní sady pomůcek novými pracovními stoly počínaje a šroubovákem a kladívkem konče, vše v hodnotě téměř 650.000,- Kč. Drobných stavebních úprav doznají i prostory samotných dílen, kdy proběhne kompletní rekonstrukce elektroinstalace.

Ve fyzice naleznou uplatnění mimo jiné i sady na výuku elektřiny či mechaniky, každá v hodnotě cca 270.000,- Kč. Současně škola získá několik sestav laboratorních setů, tabletů a netbooků či pomůcek pro přírodovědné a chemické experimenty a pomůcky pro mikroskopování vč. možnosti záznamu obrazového výstupu, v hodnotě cca 890.000,- Kč.

Comments are closed.