RNDr. Yveta Smíšková – medailonek

SMISKOVAV uplynulém volebním období jsem měla jako člen kulturní komise možnost si vyplnit dlouholetý sen – podílet se na realizaci Slavností mrkve. Každý měsíc jste se potkali s nějakým mým článkem ve Zlivanu, kde působím jako redaktorka. V dubnu jsem zdědila mandát po paní Drdové, která se odstěhovala a jsem členem kontrolního výboru.

Mám poměrně široké přírodovědné a pedagogické vzdělání a přes to si nemyslím, že jsem vševěd či superodborník nejlépe na vše. Jsem učitelka na místní základní škole. Mám čistý trestní rejstřík a nikdy jsem nebyla trestně stíhána.

Přes to, že tu žiju víc než 50 let a znám mnohé Zlivany a oni znají mě, do hlavy jim nevidím a nevím, co jim ve městě chybí, co by jim pomohlo, udělalo radost. Musí mi to říct. Proto bych si přála, pokud mě zvolíte, abyste se na mě obraceli se svými problémy, přáními, nápady a já mohla být spojovacím článkem mezi vámi a vedením města. Abyste se i vy podíleli na tvorbě města. Abych byla vaším zastupitelem, ne svých zájmů.

Kandiduji proto, že věřím ve zdravý rozum a hlavně vidím, co je při správném vedení možné ve městě za 4 roky vybudovat, i to, kolik je ještě potřeba udělat.

Comments are closed.