JIŘÍ KLIMEŠ – Medailonek o mém já aneb co o mně říká partnerka

DSC_6229Jiří Klimeš, starostlivý novopečený otec rodiny, milovník přírody a fantasy literatury, vášnivý čtenář Terryho Pratcheta, Andrzeje Sapkowskeho či Christophera Paolini, ale i Zdeňka Svěráka či Zdeňka Šmída.

Jeho největším koníčkem je, kromě rodiny, práce u dobrovolných hasičů. Zde je platným členem výjezdové jednotky, je strojníkem a velitelem družstva. Je to člověk se smyslem pro povinnost, řád a disciplínu, má rád pořádek ve všem, a to vždy a všude.

V roce 2006 úspěšně odmaturoval v oboru elektrotechniky na SOŠE-COP Hluboká nad Vltavou. Jeho prvním zaměstnáním však nebyl vystudovaný obor, ale práce skladníka v logistickém skladu. Díky své ochotě učit se nové věci, se rychle vypracoval na dispečera dopravy. Nyní pracuje jako řidič z povolání, neboť řízení je jeho dalším velkým koníčkem.

Do sdružení nezávislých kandidátů „Občané pro Zliv“ vstoupil proto, aby se mohl aktivně podílet na rozvoji a budoucnosti svého rodného města, mohl vyjadřovat své názory a třeba i přispět nápadem na zlepšení kvality života nás všech ve Zlivi.

Comments are closed.