Klimeš Jiří – medailónek


Jmenuji se Jiří Klimeš a jsem otcem dcerky Marušky. Jsem milovníkem dobrého jídla a fantasy literatury, vášnivý čtenář Terryho Pratcheta, Andrzeje Sapkowského či Christophera Paolini, ale i Zdeňka Svěráka či Zdeňka Šmída. Mým největším koníčkem je činnost ve folklorním souboru Bystřina a práce u dobrovolných hasičů, kde je platným členem výjezdové jednotky SDH Zliv. Jsem strojníkem a velitelem družstva. Jako člověk se smyslem pro povinnost, řád a disciplínu, mám rád pořádek ve všem, a to vždy a všude.

V roce 2006 úspěšně odmaturoval v oboru elektrotechniky na SOŠE-COP Hluboká nad Vltavou. Prvním zaměstnáním však nebyl vystudovaný obor, ale práce skladníka v logistickém skladu. Díky své ochotě učit se nové věci, jsem se rychle vypracoval na dispečera dopravy. Nyní pracuji jako řidič z povolání, neboť řízení je můj další velký koníček.

Do sdružení nezávislých kandidátů Občané pro Zliv jsem vstoupil proto, abych se mohl aktivně podílet na rozvoji a budoucnosti svého rodného města, abych mohl vyjadřovat své názory a třeba i přispět nápadem na zlepšení kvality života nás všech ve Zlivi.

Děkuji za hlasy pro sdružení Občané pro Zliv!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *