PROJEKT ZATEPLENÍ ŠKOLY BEŽÍ PODLE PLÁNU

skola2Ač se to pro mnohé zdálo být jako značně nejisté a neuvěřitelné, 1. září 2014 začal nový školní rok ve Zlivi i pro 38 nových prvňáčků. Ti vstoupili do školy, která během prázdnin prošla obrovskou změnou. Díky podpoře z Operačního programu životního prostředí bylo nainstalováno více než 170 nových oken, starý izolant byt nahrazen novým. Školní družina prošla totální rekonstrukcí včetně výměny podlahových krytin a topných těles, kompletní obměny nábytku a nástupu nové paní vychovatelky :-).

skola3A že se na škole ještě pracuje? Ano, práce tohoto rozsahu není ani při nejlepší vůli a organizaci možno stihnout během 2 měsíců prázdnin. Již při přípravě projektu se proto počítalo s tím, že práce v interiérech musí být hotovy do konce prázdnin a během září budou dokončeny práce na opláštění budovy prvního stupně, spojovací chodbě a jídelny. To již ovlivňuje výuku ve zcela omezené míře.
uklid

Ještě jednou musím na tomto místě poděkovat celému pedagogickému sboru za přípravu rozjezdu nového školního roku a především paním uklízečkám, které odvedly neskutečnou várku práce, kdy během několika dní udělaly ze staveniště funkční školu! Mockrát děkujeme!!!

Očekávání v očích prvňáčků, úsměvy jejich rodičů, proslov pana ředitele, lehká nervozita paní učitelek, nazdobené třídy a družina, prostě 1. září jak má být :-).

Ing. Jan Koudelka, starosta města

Comments are closed.